Pronájem bytu.
Pronájem bytu.
zobrazeno 47x
 • Cena: Na dotaz
 • Okres: Žďár nad Sázavou
  Město: Stránecká Zhoř
  Ulice:
 • Stav: ZADÁNO !!!
  Rok výstavby: 2022
  Vlastnictví Osobní
  Velikost: 1+kk, 3+kk
  Druh: Cihlový
  Podlaží: 2
  Podlaží celkem: 2
  Plocha podlahová: 106 m2
  Číslo u inzerenta: 481T2307
  Voda: Ano
  Elektřina: Ano
  Plyn: Ano
  Kanalizace: Ano
  Energetický štítek (PENB): B
Dotaz do RK Přejít Zpět

Reality Vysočina

+420 777 636 157

POPIS OBJEKTU

Pronájem bytu ve Stránecké Zhoři. Byt je situovaný v 1. patře budovy, v centru obce. Chodba s kotlem ústředního topení na zemní plyn (včetně ohřevu teplé vody), samostatné WC, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, splachovací WC), pokoj s kuchyňským koutem (včetně zařizovacích předmětů, úložných prostor a dvou vestavěných postelí), velký pokoj s kuchyňskou linkou (včetně všech zařizovacích předmětů) a posezením, dva pokoje, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, splachovací WC). K dispozici okamžitě.

Realitní zpravodajství


07.06.2023

Proč při stavbě rodinného domu nezapomenout na komín a klasická kamna


lý rodinný domek, energeticky co nejúspornější, znamená vytápění tepelným čerpadlem, případně kombinované s fotovoltaikou.

Celý článek

05.06.2023

Kdy má nájemce povinnost umožnit pronajímateli prohlídku nemovitosti s novými zájemci?


?ed skončením nájemní smlouvy je pochopitelné, že pronajímatel má snahu pronajmout nemovitost co nejdříve. Pokud neplánuje

Celý článek

01.06.2023

ČNB zmírnila podmínky pro získání hypotečního úvěru


eská národní banka (ČNB) na dnešním zasedání rozhodla o deaktivaci horní hranice úvěrového ukazatele DSTI. Tento parametr

Celý článek

30.05.2023

Jak si vybrat vhodný sklad pro své obchodní podnikání


oho dnes významných firem začalo svůj růst v rodinných domcích, se sklady v garážích či sklepních prostorách. Pokud však

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.