Chata na okraji lesa !
Chata na okraji lesa !
zobrazeno 1527x
 • Cena: 1 950 000 Kč
 • Okres: Žďár nad Sázavou
  Město: Velké Meziříčí
  Ulice: Olší nad Oslavou
 • Stav: ZADÁNO
  Rok výstavby: 1974
  Vlastnictví Osobní
  Druh: Smíšený
  Plocha podlahová: 125 m2
  Plocha parcely: 602 m2
  Plocha zastavěná: 60 m2
  Číslo u inzerenta: 481H2012
  Voda: Ano
  Elektřina: Ano
Dotaz do RK Přejít Zpět

Reality Vysočina

+420 777 636 157

POPIS OBJEKTU

Prodej rekreační chaty v lese, nad řekou Oslavou, v blízkosti Ústeckého rybníku. Chata je dřevěná, na kamenné podezdívce, přízemí opatřeno vápennou omítkou. V suterénu sklípek s vodárnou. V přízemí vstup s halou a krbem, kuchyň (kuchyňská linka, sporák na PB bombu s el. troubou a odsavačem par), pokoj s krbovými kamny, pokojík (prostor na spaní), koupelna (vana, umyvadlo, el. bojler, pračka, přímotop), WC splachovací. V patře chodba, velký pokoj, ložnice, balkon; v podkroví dvě ložnice. Přípojka el. 220/380 V, septik, užitková voda ze studny. Zast. plocha 60 m2, lesní pozemek u chaty 602 m2. Bezproblémový příjezd.

Realitní zpravodajství


21.01.2022

Daň z nemovitosti – platí se už i za remízek


astníci nemovitostí, u nichž došlo ke změnám ve vlastnictví nemovitosti, musí do 31. ledna podat přiznání k dani z nemovitosti.

Celý článek

19.01.2022

Růst hypotečních sazeb ochlazuje zájem o hypotéky


nky v prosinci poskytly hypotéky za 34,5 miliardy. V součtu za celý rok produkce překonala 400 miliard. Kam se posune trh s úvěry

Celý článek

17.01.2022

Koupili jste dům a objevili vady? Jak je správně reklamovat?


oho kupujících omezí předkupní prověrku domu na výpis z katastru nemovitostí a vizuální prohlídku domu. Pokud se však nedohodnou

Celý článek

13.01.2022

Čas na podání přiznání k dani z nemovitosti se krátí. Kdo nemusí přiznání podat, které ...


kud jste se stali v loňském roce vlastníky nemovitosti, ať koupí, darem nebo děděním, máte nejvyšší čas podat daňové

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.