Doma jsi tam, kde bydlíš!
Doma jsi tam, kde bydlíš!
zobrazeno 48x
 • Cena: 9 600 000 Kč
 • Okres: Třebíč
  Město: Kouty (okr. Třebíč)
  Ulice:
 • Stav: Velmi dobrý
  Rok výstavby: 2000
  Poloha objektu Klidná část obce.
  Vlastnictví Osobní
  Velikost: 7+1
  Druh: Cihlový
  Podlaží: 1
  Podlaží celkem: 2
  Plocha podlahová: 229 m2
  Plocha parcely: 864 m2
  Plocha zastavěná: 132 m2
  Číslo u inzerenta: 481D2207
  Voda: Ano
  Elektřina: Ano
  Plyn: Ano
  Kanalizace: Ano
  Energetický štítek (PENB): C
Dotaz do RK Přejít Zpět

Reality Vysočina

+420 777 636 157

POPIS OBJEKTU

Rodinný dům s garáží, pergolou, zahradním domkem, jezírkem a studnou. V přízemí rodinného domu garáž, zádveří, chodba, pracovna, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, prádelna (lze využít jako koupelna), WC, spíž; v podkroví chodba, čtyři pokoje, koupelna (sprchový kout, vana, umyvadlo) s WC, balkon, lodžie. Topení el. přímotopy a krbovými kamny v obývacím pokoji. Na dům navazuje zastřešená pergola, vedle domu je zastřešené parkovací stání. Za domem je zahradní jezírko, kopaná studna na užitkovou vodu, skleník a zemní sklep se studánkou. Na konci dvora je hospodářská stavba (výměra 48 m2; prostor sloužící jako černá kuchyň s potřebným zázemím; půdní prostor přístupný z venkovní strany stavby) se skladem a zastřešenou pergolou s krbem a udírnou. Malý dvorek pro chov drůbeže. Přípojka elektřiny, vody a kanalizace, pilíř pro hlavní uzávěr plynu před domem. Kolaudace domu byla v roce 2000, zbývá dokončit oplocení před domem, chodník a balkon s lodžií v podkroví. Dům je k dispozici okamžitě, nabízí klidné a zajímavé bydlení s možností realizovat se v malebné obci na Vysočině. (Dostupnost do Třebíče 15 km, do Velkého Meziříčí 22 km a do Jihlavy 25 km; v obci je školka, škola, obchod, pohostinství, hřiště, ...).

Realitní zpravodajství


04.07.2022

Při výběru nemovitosti se soustřeďte zateplení. Můžete tím ušetřit desetitisíce


teplení fasády domu je jednou z nejčastějších renovací, které směřují k energetickým úsporám. Jedná se o poměrně velký

Celý článek

01.07.2022

Jaká povolení potřebujete k rekonstrukci bytu a kdy musíte jít na stavební úřad?


konstrukce bytu má svá pravidla, a to i tehdy, pokud je člověk jeho vlastníkem. Je třeba dodržet nejen stanovy sdružení vlastníků

Celý článek

29.06.2022

Drahé hypotéky zastavují růst cen nemovitostí. Nájmy naopak zdražují


ště před půl rokem byla poptávka po vlastním bydlení tak silná, že se mnoho nabízených nemovitostí ani nedostalo do inzerce.

Celý článek

27.06.2022

Jak stát pomáhá lidem dohledat majetek


dním z úkolů Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových je čistit katastr nemovitostí od takových, které jsou

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.