Splňte si váš sen nového domova !!
Splňte si váš sen nového domova !!
zobrazeno 284x
 • Cena: 4 950 000 Kč
 • Okres: Žďár nad Sázavou
  Město: Velké Meziříčí
  Ulice: Uhřínovská
 • Stav: Dobrý
  Rok výstavby: 1941
  Poloha objektu Klidná část obce
  Vlastnictví Osobní
  Velikost: 2+1, 2+1
  Druh: Smíšený
  Podlaží: 2
  Podlaží celkem: 3
  Plocha podlahová: 198 m2
  Plocha parcely: 597 m2
  Plocha zastavěná: 150 m2
  Číslo u inzerenta: 481D2306
  Voda: Ano
  Elektřina: Ano
  Plyn: Ano
  Kanalizace: Ano
  Energetický štítek (PENB): D
Dotaz do RK Přejít Zpět

Reality Vysočina

+420 777 636 157

POPIS OBJEKTU

Prodej rodinného domu s garáží na ulici Uhřínovská ve Velkém Meziříčí. Dům je situovaný v klidné části města; vhodný jako dvougenerační bydlení. V suterénu sklep, sklad, kotelna (kotel ústředního topení na zemní plyn, záložní kotel na tuhá paliva). V přízemí zádveří, chodba, kuchyň, dva pokoje, spíž, koupelna, WC; v patře chodba, kuchyň, dva pokoje, koupelna, WC, skládek, balkonek; v podkroví stavebně neupravený půdní prostor. Dům je připojený na všechny inž. sítě. Před 15ti roky byla v přední části domu vyměněna okna a provedena nová fasáda celého domu včetně zateplení. Nutná modernizace a částečná rekonstrukce domu (rozvody vody, elektřiny, kanalizace, topení, soc. zařízení). U domu je dřevěná besídka s malým sklípkem, na dvorku jsou dvě vedlejší stavby (kolna, sklad). Pozemky celkem o výměře 597 m2 (přístup na pozemek i ze zadní strany za domem). Nedaleko od domu je zděná garáž o výměře 21 m2. Výrazná sleva !!!

Realitní zpravodajství


07.06.2023

Proč při stavbě rodinného domu nezapomenout na komín a klasická kamna


lý rodinný domek, energeticky co nejúspornější, znamená vytápění tepelným čerpadlem, případně kombinované s fotovoltaikou.

Celý článek

05.06.2023

Kdy má nájemce povinnost umožnit pronajímateli prohlídku nemovitosti s novými zájemci?


?ed skončením nájemní smlouvy je pochopitelné, že pronajímatel má snahu pronajmout nemovitost co nejdříve. Pokud neplánuje

Celý článek

01.06.2023

ČNB zmírnila podmínky pro získání hypotečního úvěru


eská národní banka (ČNB) na dnešním zasedání rozhodla o deaktivaci horní hranice úvěrového ukazatele DSTI. Tento parametr

Celý článek

30.05.2023

Jak si vybrat vhodný sklad pro své obchodní podnikání


oho dnes významných firem začalo svůj růst v rodinných domcích, se sklady v garážích či sklepních prostorách. Pokud však

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.