Splňte si váš sen nového domova !!
Splňte si váš sen nového domova !!
zobrazeno 565x
 • Cena: 4 500 000 Kč
 • Okres: Žďár nad Sázavou
  Město: Velké Meziříčí
  Ulice: Uhřínovská
 • Stav: Dobrý
  Rok výstavby: 1941
  Poloha objektu Klidná část obce
  Vlastnictví Osobní
  Velikost: 2+1, 2+1
  Druh: Smíšený
  Podlaží: 2
  Podlaží celkem: 3
  Plocha podlahová: 198 m2
  Plocha parcely: 597 m2
  Plocha zastavěná: 150 m2
  Číslo u inzerenta: 481D2306
  Voda: Ano
  Elektřina: Ano
  Plyn: Ano
  Kanalizace: Ano
  Energetický štítek (PENB): D
Dotaz do RK Přejít Zpět

Reality Vysočina

+420 777 636 157

POPIS OBJEKTU

Prodej rodinného domu s garáží na ulici Uhřínovská ve Velkém Meziříčí. Dům je situovaný v klidné části města; vhodný jako dvougenerační bydlení. V suterénu sklep, sklad, kotelna (kotel ústředního topení na zemní plyn, záložní kotel na tuhá paliva). V přízemí zádveří, chodba, kuchyň, dva pokoje, spíž, koupelna, WC; v patře chodba, kuchyň, dva pokoje, koupelna, WC, skládek, balkonek; v podkroví stavebně neupravený půdní prostor. Dům je připojený na všechny inž. sítě. Před 15ti roky byla v přední části domu vyměněna okna a provedena nová fasáda celého domu včetně zateplení. Nutná modernizace a částečná rekonstrukce domu (rozvody vody, elektřiny, kanalizace, topení, soc. zařízení). U domu je dřevěná besídka s malým sklípkem, na dvorku jsou dvě vedlejší stavby (kolna, sklad). Pozemky celkem o výměře 597 m2 (přístup na pozemek i ze zadní strany za domem). Nedaleko od domu je zděná garáž o výměře 21 m2. Výrazná sleva !!!

Realitní zpravodajství


22.09.2023

Kdy je třeba v nájemním vztahu vytvořit dodatek k nájemní smlouvě


k ze strany pronajímatele, tak ze strany nájemce, dochází ke změnám, které je nutno promítnout do smluvního vztahu, tedy nájemní

Celý článek

19.09.2023

Bytový architekt nebo bytový designér – v čem je rozdíl?


?zné názvy různý obsah? Nebo jen různé názvy a stejný obsah práce? Mezi architektem a designérem je samozřejmě rozdíl,

Celý článek

18.09.2023

S opravou soukromého rybníku pomůže stát


i rybníček v dobré kondici, může pomoci nová podpora od státu.

Celý článek

14.09.2023

Může být nezletilé dítě vlastníkem nemovitosti?


ou situace, které rodiče či jiné příbuzné přivedou k tomu, že chtějí nemovitost ve svém vlastnictví převést na nezletilé

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.