Venkovská idylka!
Venkovská idylka!
zobrazeno 845x
 • Cena: 5 300 000 Kč
 • Okres: Žďár nad Sázavou
  Město: Oslavice (u Velkého Meziříčí)
  Ulice:
 • Stav: Dobrý
  Rok výstavby: 2005
  Poloha objektu Klidná část obce.
  Vlastnictví Osobní
  Velikost: 2+1, 2+1
  Druh: Smíšený
  Plocha parcely: 427 m2
  Plocha zastavěná: 168 m2
  Číslo u inzerenta: 481D2112
  Voda: Ano
  Elektřina: Ano
  Plyn: Ano
  Kanalizace: Ano
  Energetický štítek (PENB): D
Dotaz do RK Přejít Zpět

Reality Vysočina

+420 777 636 157

POPIS OBJEKTU

Prodej dvou rodinných domů s garáží, pergolou a zahradou, v klidném a tichém místě, na konci obce Oslavice (u Velkého Meziříčí). Zděný dům po celkové rekonstrukci v r. 2005 (nadstavba podkroví, nové rozvody el., vody a kanalizace, podlahy, vytápění na zemní plyn, okna, krytina, fasáda, …) - v suterénu jedna sklepní místnost, v přízemí zastřešený vstup, veranda se schody do podkroví, kuchyň, obývací pokoj s krbovými kamny, koupelna – sprchový kout, vana, umyvadlo, WC, kotel ÚT na zemní plyn vč. ohřevu teplé vody; v podkroví jeden pokoj se vstupem na balkon, dvě šatny, koupelna – vana, umyvadlo, WC); podlahové topení v části přízemí. Dům s dřevěnou konstrukcí (k celkové rekonstrukci) na kamenné podezdívce – v suterénu sklep; v přízemí veranda, předsíňka se schody do podkroví, kuchyň s kamny na tuhá paliva, koupelna s WC; v podkroví dva pokoje, skládek, balkon. Na tento dům navazuje zastřešená pergola s krbem, u vstupu na dvůr je zděná garáž s malým půdním prostorem a okrasné stromy a keře na zahradě. Všechny inž. sítě, studna na užitkovou vodu. Pozemek celkem o výměře 595 m2. Nemovitosti jsou situované v okrajové části obce, po pravé straně za zahradou s výhledem do přírody, s bezproblémovým přístupem. Při rychlém jednání - možnost výrazné slevy !!!

Realitní zpravodajství


04.07.2022

Při výběru nemovitosti se soustřeďte zateplení. Můžete tím ušetřit desetitisíce


teplení fasády domu je jednou z nejčastějších renovací, které směřují k energetickým úsporám. Jedná se o poměrně velký

Celý článek

01.07.2022

Jaká povolení potřebujete k rekonstrukci bytu a kdy musíte jít na stavební úřad?


konstrukce bytu má svá pravidla, a to i tehdy, pokud je člověk jeho vlastníkem. Je třeba dodržet nejen stanovy sdružení vlastníků

Celý článek

29.06.2022

Drahé hypotéky zastavují růst cen nemovitostí. Nájmy naopak zdražují


ště před půl rokem byla poptávka po vlastním bydlení tak silná, že se mnoho nabízených nemovitostí ani nedostalo do inzerce.

Celý článek

27.06.2022

Jak stát pomáhá lidem dohledat majetek


dním z úkolů Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových je čistit katastr nemovitostí od takových, které jsou

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.