Venkovská idylka!
Venkovská idylka!
zobrazeno 330x
 • Cena: 5 500 000 Kč
 • Okres: Žďár nad Sázavou
  Město: Oslavice (u Velkého Meziříčí)
  Ulice:
 • Stav: Dobrý
  Rok výstavby: 2005
  Poloha objektu Klidná část obce.
  Vlastnictví Osobní
  Velikost: 2+1, 2+1
  Druh: Smíšený
  Plocha parcely: 427 m2
  Plocha zastavěná: 168 m2
  Číslo u inzerenta: 481D2112
  Voda: Ano
  Elektřina: Ano
  Plyn: Ano
  Kanalizace: Ano
Dotaz do RK Přejít Zpět

Reality Vysočina

+420 777 636 157

POPIS OBJEKTU

Prodej dvou rodinných domů s garáží, pergolou a zahradou, v klidném a tichém místě, na konci obce Oslavice (u Velkého Meziříčí). Zděný dům po celkové rekonstrukci v r. 2005 (nadstavba podkroví, nové rozvody el., vody a kanalizace, podlahy, vytápění na zemní plyn, okna, krytina, fasáda, …) - v suterénu jedna sklepní místnost, v přízemí zastřešený vstup, veranda se schody do podkroví, kuchyň, obývací pokoj s krbovými kamny, koupelna – sprchový kout, vana, umyvadlo, WC, kotel ÚT na zemní plyn vč. ohřevu teplé vody; v podkroví jeden pokoj se vstupem na balkon, dvě šatny, koupelna – vana, umyvadlo, WC); podlahové topení v části přízemí. Dům s dřevěnou konstrukcí (k celkové rekonstrukci) na kamenné podezdívce – v suterénu sklep; v přízemí veranda, předsíňka se schody do podkroví, kuchyň s kamny na tuhá paliva, koupelna s WC; v podkroví dva pokoje, skládek, balkon. Na tento dům navazuje zastřešená pergola s krbem, u vstupu na dvůr je zděná garáž s malým půdním prostorem a okrasné stromy a keře na zahradě. Všechny inž. sítě, studna na užitkovou vodu. Pozemek celkem o výměře 595 m2. Nemovitosti jsou situované v okrajové části obce, po pravé straně za zahradou s výhledem do přírody, s bezproblémovým přístupem.

Realitní zpravodajství


21.01.2022

Daň z nemovitosti – platí se už i za remízek


astníci nemovitostí, u nichž došlo ke změnám ve vlastnictví nemovitosti, musí do 31. ledna podat přiznání k dani z nemovitosti.

Celý článek

19.01.2022

Růst hypotečních sazeb ochlazuje zájem o hypotéky


nky v prosinci poskytly hypotéky za 34,5 miliardy. V součtu za celý rok produkce překonala 400 miliard. Kam se posune trh s úvěry

Celý článek

17.01.2022

Koupili jste dům a objevili vady? Jak je správně reklamovat?


oho kupujících omezí předkupní prověrku domu na výpis z katastru nemovitostí a vizuální prohlídku domu. Pokud se však nedohodnou

Celý článek

13.01.2022

Čas na podání přiznání k dani z nemovitosti se krátí. Kdo nemusí přiznání podat, které ...


kud jste se stali v loňském roce vlastníky nemovitosti, ať koupí, darem nebo děděním, máte nejvyšší čas podat daňové

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.