Zajímavá investice, nebo vlastní bydlení !
Zajímavá investice, nebo vlastní bydlení !
zobrazeno 425x
 • Cena: 5 900 000 Kč
 • Okres: Žďár nad Sázavou
  Město: Velké Meziříčí
  Ulice: Novosady
 • Stav: Dobrý
  Rok výstavby: 1710
  Poloha objektu Blízkost centra obce.
  Vlastnictví Osobní
  Velikost: 1+1, 1+kk, 4+kk
  Druh: Smíšený
  Podlaží: 2
  Podlaží celkem: 3
  Plocha podlahová: 285 m2
  Plocha parcely: 152 m2
  Plocha zastavěná: 152 m2
  Číslo u inzerenta: 481D2205
  Voda: Ano
  Elektřina: Ano
  Plyn: Ano
  Kanalizace: Ano
  Energetický štítek (PENB): D
Dotaz do RK Přejít Zpět

Reality Vysočina

+420 777 636 157

POPIS OBJEKTU

Prodej rodinného domu na ulici Novosady, v historické části města Velké Meziříčí. Dům je po rekonstrukci (nová fasáda, střešní krytina, plastová okna, plynový turbo kotel, modernizace soc. zařízení a kuchyní, izolace proti zemní vlhkosti). V přízemí je samostatný byt o výměře 46,61 m2 (předsíň, kuchyň, pokoj, sklad, spížka, koupelna), samostatná garáž o výměře 21,15 m2 se skladem (plynový kotel pro celý dům) a vstup do hlavní části domu, kde je v přízemí situovaný byt o výměře 41,24 m2 (předsíň, pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, spíž). V prvním patře je v levé části domu (výměra 50,29 m2) chodba, obývací pokoj, pokoj s kuchyňským koutem, skládek (vhodný na přestavbu koupelny), WC; v pravé části domu (výměra 55,73 m2) je chodba, obývací pokoj, ložnice, komora (vhodná k využití jako koupelna), skládek. V domě jsou velké půdní prostory, vhodné k přestavbě na bytovou jednotku. Dům je připojený na všechny inž. sítě. Pozemek celkem o výměře 152 m2. Sleva !!!

Realitní zpravodajství


07.06.2023

Proč při stavbě rodinného domu nezapomenout na komín a klasická kamna


lý rodinný domek, energeticky co nejúspornější, znamená vytápění tepelným čerpadlem, případně kombinované s fotovoltaikou.

Celý článek

05.06.2023

Kdy má nájemce povinnost umožnit pronajímateli prohlídku nemovitosti s novými zájemci?


?ed skončením nájemní smlouvy je pochopitelné, že pronajímatel má snahu pronajmout nemovitost co nejdříve. Pokud neplánuje

Celý článek

01.06.2023

ČNB zmírnila podmínky pro získání hypotečního úvěru


eská národní banka (ČNB) na dnešním zasedání rozhodla o deaktivaci horní hranice úvěrového ukazatele DSTI. Tento parametr

Celý článek

30.05.2023

Jak si vybrat vhodný sklad pro své obchodní podnikání


oho dnes významných firem začalo svůj růst v rodinných domcích, se sklady v garážích či sklepních prostorách. Pokud však

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.