O firmě

Realitní kancelář Reality Vysočina byla založena v roce 1991 a je jedním ze zakládajících členů Asociace realitních kanceláří České republiky. Během svého vývoje se stala stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Naše realitní kancelář klade důraz na serióznost, profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb. Dodržováním těchto zásad a díky následné spokojenosti klientů si realitní kancelář Reality Vysočina vybudovala silné a stabilní postavení na trhu s nemovitostmi.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, managerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitostí je třeba řešit celou řadu těchto odborných problémů tak, aby z nich později nevznikaly soudní spory, daňové nedoplatky či neplatné převody.

Realitní zpravodajství


24.06.2019

Zpětná hypotéka - přilepšení k důchodu nebo špatná investice?


Reverzní neboli obrácená hypotéka je ve Spojených státech a mnoha zemích západní Evropy běžným produktem. Zpočátku ji

Celý článek

19.06.2019

Co nastane v případě rozvodu s nájemním bydlením. Kdo odchází a kdo zůstává?


Manželé tradičně žijí spolu a společně vedou rodinnou domácnost. Nejčastěji tomu tak je v bytě nebo domě, který je v jejich

Celý článek

18.06.2019

Rodinné domy montované, modulové a mobilní. Jaké jsou jejich největší přednosti?


Životní příběh montovaných domů v naší republice je starý 50 let. Tehdy se začaly dodávat první domky, jejichž zhotovení

Celý článek

17.06.2019

Zelené střechy s podporou Nová zelená úsporám


Střecha, pokrytá zelení, se stále častěji vyskytuje i v naší zemi a má nesporné výhody.

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.