O firmě

Realitní kancelář Reality Vysočina byla založena v roce 1991 a je jedním ze zakládajících členů Asociace realitních kanceláří České republiky. Během svého vývoje se stala stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Naše realitní kancelář klade důraz na serióznost, profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb. Dodržováním těchto zásad a díky následné spokojenosti klientů si realitní kancelář Reality Vysočina vybudovala silné a stabilní postavení na trhu s nemovitostmi.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, managerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitostí je třeba řešit celou řadu těchto odborných problémů tak, aby z nich později nevznikaly soudní spory, daňové nedoplatky či neplatné převody.

Realitní zpravodajství


22.08.2019

Stavebních pozemků je nedostatek. Ceny stále rostou


Najít pěkný stavební pozemek v některém z krajských měst či v jeho těsném okolí je téměř nemožné. Mnoho pozemků,

Celý článek

21.08.2019

Růst nabídkových cen bytů zpomaluje


Aktuální nabídka dostupného bydlení stále nedosahuje míry poptávky. Zejména menší byty v centrech měst jsou stále vyhledávané.

Celý článek

19.08.2019

Úloha stavebního dozoru při stavbě nemovitosti


Stavební dozor má přesně stanovené úkoly před zahájením stavby, v průběhu výstavby, po dokončení stavby, při přípravě

Celý článek

16.08.2019

Zastřešení bazénu prodlouží koupací sezónu


Bazén na vlastní zahradě poskytne soukromí a komfort. Stačí vyjít ze dveří v kteroukoli denní či noční hodinu a osvěžení

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.