Chata k rekreaci i zahrádkaření!
Chata k rekreaci i zahrádkaření!
zobrazeno 177x
 • Cena: 1 700 000 Kč
 • Okres: Žďár nad Sázavou
  Město: Velké Meziříčí
  Ulice: Fajtův kopec
 • Stav: Dobrý
  Rok výstavby: 1980
  Vlastnictví Osobní
  Velikost: 1+1
  Druh: Smíšený
  Podlaží: 1
  Podlaží celkem: 3
  Plocha parcely: 504 m2
  Plocha zastavěná: 29 m2
  Číslo u inzerenta: 481H2319
  Voda: Ano
  Elektřina: Ano
Dotaz do RK Přejít Zpět

Reality Vysočina

+420 777 636 157

POPIS OBJEKTU

Částečně podsklepená, zděná chata; v přízemí veranda, suché WC, prostorná kuchyň s kamny na tuhá paliva a schody do obytného podkroví. Před 5ti roky byla vyměněna část dřevěných oken za plastová, před 10ti roky byly položeny nové podlahové krytiny a provedeno zateplení střechy. V chatě je rozvod el. energie 220/380 V, zdroj pitné vody u chaty (od jara do podzimu). Sklad za chatou, zastřešená pergola s udírnou a krbem, skleník, okrasné jezírko. Zastavěná plocha chaty 29 m2, oplocená zahrada o výměře 504 m2 se záhonky, ovocnými a okrasnými dřevinami. Chata je situovaná mezi železničním viaduktem a dálnicí D1, v dobré docházkové vzdálenosti, v klidné části města. Sleva !!

Realitní zpravodajství


30.11.2023

Na hypotéku dosáhne více zájemců. ČNB zrušila další omezení


eská národní banka (ČNB) na svém včerejším zasedání rozhodla o deaktivaci ukazatele DTI. Parametr DTI (Debt To Income) stanovuje

Celý článek

29.11.2023

Čeká nás velká nájemní revoluce? Návrh nového zákona řeší, jak zamezit řetězení náje...


rámci chystaného zákona o podpoře v bydlení chce vláda mj. zamezit řetězení nájemních smluv na dobu určitou. Je však otázkou,

Celý článek

27.11.2023

Pozemek máte, ale nemáte pro něj využití. Co s ním?


ůsob využití pozemku je definován katastrálním zákonem a jeho prováděcím předpisem. O legálním způsobu využití pozemku

Celý článek

24.11.2023

Dluhopisy a akciové fondy – další možnosti, jak investovat do nemovitostí


movitosti jsou dlouhodobě označovány za jeden z nejvýhodnějších způsobů, jak lze zhodnotit uspořené finanční prostředky.

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.