Doma jsi tam, kde bydlíš!
Doma jsi tam, kde bydlíš!
zobrazeno 720x
 • Cena: 8 900 000 Kč
 • Okres: Třebíč
  Město: Kouty (okr. Třebíč)
  Ulice:
 • Stav: Velmi dobrý
  Rok výstavby: 2000
  Poloha objektu Klidná část obce.
  Vlastnictví Osobní
  Velikost: 7+1
  Druh: Cihlový
  Podlaží: 1
  Podlaží celkem: 2
  Plocha podlahová: 229 m2
  Plocha parcely: 864 m2
  Plocha zastavěná: 132 m2
  Číslo u inzerenta: 481D2207
  Voda: Ano
  Elektřina: Ano
  Plyn: Ano
  Kanalizace: Ano
  Energetický štítek (PENB): C
Dotaz do RK Přejít Zpět

Reality Vysočina

+420 777 636 157

POPIS OBJEKTU

Rodinný dům s garáží, pergolou, zahradním domkem, jezírkem a studnou. V přízemí rodinného domu garáž, zádveří, chodba, pracovna, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, prádelna (lze využít jako koupelna), WC, spíž; v podkroví chodba, čtyři pokoje, koupelna (sprchový kout, vana, umyvadlo) s WC, balkon, lodžie. Topení el. přímotopy a krbovými kamny v obývacím pokoji. Na dům navazuje zastřešená pergola, vedle domu je zastřešené parkovací stání. Za domem je zahradní jezírko, kopaná studna na užitkovou vodu, skleník a zemní sklep se studánkou. Na konci dvora je hospodářská stavba (výměra 48 m2; prostor sloužící jako černá kuchyň s potřebným zázemím; půdní prostor přístupný z venkovní strany stavby) se skladem a zastřešenou pergolou s krbem a udírnou. Malý dvorek pro chov drůbeže. Přípojka elektřiny, vody a kanalizace, pilíř pro hlavní uzávěr plynu před domem. Kolaudace domu byla v roce 2000, zbývá dokončit oplocení před domem, chodník a balkon s lodžií v podkroví. Dům je k dispozici okamžitě, nabízí klidné a zajímavé bydlení s možností realizovat se v malebné obci na Vysočině. (Dostupnost do Třebíče 15 km, do Velkého Meziříčí 22 km a do Jihlavy 25 km; v obci je školka, škola, obchod, pohostinství, hřiště, ...). PENB: nebyl doložený (třída "G").

Realitní zpravodajství


15.07.2024

Bydlení vládne minimalismus


dnoduchost, skromnost, pokora. Malé, ale praktické, útulné a udržitelné. Takový je styl bydlení podle mladé generace. Vždyť

Celý článek

11.07.2024

Výhody digitálního modelu budovy jsou především úspory energií a efektivita správy


rodinného domku se to možná nezdá, ale když se investor pustí do stavby velké budovy, ať administrativní, či skladového

Celý článek

09.07.2024

Prodejen nových bytů rostou. Ceny se ale nezvyšují.


h s novými byty v Praze pokračuje v růstu, developeři za druhé letošní čtvrtletí prodali 1500 bytů. To je o polovinu více

Celý článek

08.07.2024

Vystěhování neplatícího nájemníka z bytu – často velký problém


když si pronajímatel budoucího nájemníka řádně prověří, nemusí se vyhnout situaci, že nájemník ze dne na den přestane

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.