VÝSTAVa OBRAZŮ

V prostorách kanceláře lze shlédnout stálou prodejní výstavu obrazů Bořivoje Pejchala. Výstava je průběžně doplňovaná novými díly. Více o autorovi na www.borivojpejchal.cz .


 

Realitní zpravodajství


15.07.2024

Bydlení vládne minimalismus


dnoduchost, skromnost, pokora. Malé, ale praktické, útulné a udržitelné. Takový je styl bydlení podle mladé generace. Vždyť

Celý článek

11.07.2024

Výhody digitálního modelu budovy jsou především úspory energií a efektivita správy


rodinného domku se to možná nezdá, ale když se investor pustí do stavby velké budovy, ať administrativní, či skladového

Celý článek

09.07.2024

Prodejen nových bytů rostou. Ceny se ale nezvyšují.


h s novými byty v Praze pokračuje v růstu, developeři za druhé letošní čtvrtletí prodali 1500 bytů. To je o polovinu více

Celý článek

08.07.2024

Vystěhování neplatícího nájemníka z bytu – často velký problém


když si pronajímatel budoucího nájemníka řádně prověří, nemusí se vyhnout situaci, že nájemník ze dne na den přestane

Celý článek

Realitní kancelář


Realitní kancelář byla založena v roce 1991, nejdříve byla součástí velkomeziříčské stavební firmy. Od roku 2001 je realitní kancelář Reality Vysočina samostatným a stabilním subjektem na realitním trhu, s působením na Moravě a dominantním postavením na Vysočině.

Zkušený realitní makléř musí být současně právníkem, psychologem, stavařem, ekonomem, manažerem, daňovým poradcem a samozřejmě dobrým obchodníkem. Při každém převodu nemovitých věcí je třeba řešit celou řadu odborných problémů tak, aby z nich později nevznikly soudní spory, daňové nedoplatky nebo neplatné převody.

Za více jak dvacet let našeho působení na realitním trhu tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí stovky spokojených klientů.